ABLJO-V-100.000MHZ Abracon VCO/VCXO, 100MHZ, 9.2 X 14.8MM, LVCMOS
Part Nnumber
ABLJO-V-100.000MHZ
Description
VCO/VCXO, 100MHZ, 9.2 X 14.8MM, LVCMOS
Producer
Abracon
Basic price
Frequency Nom: 100MHz Operating Temperature Max: 85°C Operating Temperature Min: -40°C Oscillator Case: SMD, 14.8mm x 9.2mm Oscillator Output Compatibility: LVCMOS Product Range: ABRACON - ABLNO Series Supply Voltage Nom: 3.3V
Following Parts
Random Products
(keyword ABLJO-V-100.000MHZ Abracon VCO/VCXO, 100MHZ, 9.2 X 14.8MM, LVCMOS)